Wooll Bracelet/ Włóczkowa Bransoleta

Pomyslałam sobie, że przyszedł najwyższy czas ćwiczyć angielski a najlepszą metodą jest oczywiście pisanie bloga po angielsku. Zatem dzś pierwszy post polsko - angielski. Wiem, że część znajomych to doceni:) Cóż, więcej pracy dla mnie, i więcej zabawy:)

Ostatnio uzależniłam się od robienia na drutach...Baaardzo. Panie w sklepie z włóczką i pamiatkami zaczynają się ze mnie śmiać. Z daleka wiedzą, że idę, bo nie sposó iść cicho z dwójką dzieci;)

Prezentuję zatem wełnianą bransoletkę. Pierwszą z wielu;) Zrobiona z wełny z alpaką.


I thought to myself that it's high time to practice my English and the best way to do that is of course writing blog in English. So, today is the first Polish - English note. I know some of my friend will appreciate it;) Well, more work for me and more fun:)

I've got addicted to knitting lately.... Muuuuch...Ladies in a wool and souvenirs are laughing as they know I am coming. There is no way to go with two kids in silence...

I am presenting a wool bracelet. The first from many:) Made of wool with alpaca.Jak się podoba?
Identyczną można będzie licytować tutaj, guzik może się trochę różnić.

How do you like it?
The idientical can be bid in auction for Szymek who has an eye cancer. The button can be slightly different. The auction is here. It will also be in English.
Anjamit

15 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Mozna ją licytować na rzecz Szymka:)

   Usuń
 2. Super. Takie lekcje angielskiego mi się przydadzą, jak sama wiesz ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Praca piękna. Podoba mi się kolor.

   Usuń
  2. Mnie się też przydadzą:) Powinnam była wcześniej o tym pomyśleć:)

   Usuń
  3. Mnie naprawdę pomogły. Przez ten rok naprawdę widzę różnicę, choć jeszcze dużo pracy mnie czeka. Ciągle nie daję sobie radyz postami typu DIY.
   Banerek zmienic na ang. i na linky party :)

   Usuń
  4. Żartujesz, wychodzą Ci świetnie!
   Ja od jakiegoś czasu myślę o zmianach, ale jeszcze nie wiem co i jak...więc nic nie mówię:P

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dziękuję:)))) To druga rzecz jaką zrobiłam na drutach:) Można ją licytować na rzecz Szymka w naszej włóczkowej licytacji:)

   Usuń
 4. Niebieska...??? Pewnie,że tak ;-)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz niebędący obelgą dla mnie i moich czytelników jest ważny i mile widziany! Dziękuję za "nakarmienie" mojego bloga:)