No to migamy!

Odkąd przeczytałam ten post u Matki Kwiatka, dużo myślałam o wprowadzeniu języka migowego u nas. Podjęlismy raz próbę i tyle. Powodów było wiele...

Teraz kiedy widzę jak, mówiący już co prawda, Ignaś posługuje się językiem migowym to zazdroszczę i czuję żal do siebie. Ale nigdy nie jest za późno na naukę! Zwłaszcza, że dzięki Kwiatkowi i jego Matuli (po raz kolejny dzięki Ci Dobra Kobieto;) ) Hania powiedziała, a raczej pokazała "WIĘCEJ".

Motywację miała całkiem smaczną, bo wędzonego łososia, którym Hanka mogłaby się zajadać. Oba fakty z resztą udało mi się zarejestrować kamerą.

W wymienionym poście dowiecie się dlaczego warto migać i jak się do tego zabrać. My zabieramy się już dziś, a nasze słowa na początek to :

WODA
PICIE
MLEKO
POMÓŻ
GORĄCE

W nauce pomagać nam będzie pan zwany przez Kwiatków Piotrkiem. Piotrka znajdziecie TU.

Obserwujcie nasze postępy:)I've been thinking about learning Hania sign language since I saw this note in my friend blog. We've tried once and that was all. There were plenty of reasons....

Now when I see Igi, who is already talking, using sign language I am a bit jealous and I really regret I've gave up. But there is never too late to learn! Especially that thanks to Flower's Mum  (thank you My Dear:) ) Hania said, or showed rather "MORE".

She had a great motivation as she loves smoked salomon and she could eat all of it...

You can find reasons for learning kids a sign language and some useful tips for the beggining. We start today and our first words are:

WATER
DRINK
MILK
HELP
WARM

We are going to use a page with a man called by Flowers' Peter. You will find Peter HERE.

Please, watch our progress:)Anjamit