Włóczkowa licytacja dla Szymonka - potrzebna trzecia dawka chemii!!!

Dzięki wielu wielkim sercom pieniądze na drugą dawkę chemii dla Szymonka zostały zebrane. Nam nie udało się dołączyć z naszymi "wytworami" do akcji na czas. Długo myślałyśmy w jaki sposób możemy się dołączyć i wymyśliłyśmy! Dlatego dołączamy teraz z naszą włóczkową licytacją.Chcemy pomóc, bo w grupie siła, bo samotna walka o cokolwiek jest ciężka, a samotna walka o zdrowie własnego dziecka to tragedia dla rodziców. Chcemy pomóc bo dobro powraca i to ze zdwojoną siłą! Dlatego robimy to, co umiemy. 

Ania vel. Matka Kwiatka, z którą mam przyjemność chwilowo mieszkać (o owej przyjemności innym razem) uczy mnie robić na drutach. Połączyłyśmy zatem siły i oddajemy w Wasze ręce włóczkowe robótki, a dokładnie dziecięce kominy:) 


Moje pierwsze dzieło:)

Komin robiony  na żyłce, ale niestety nie "dookoła", bo tego jeszcze nie umiem. Został najzwyczajniej w świecie zszyty. Co z resztą w niczym nie przeszkadza.

100% wełny, niegryzącej i o zróżnicowanej grubości i kolorystyce. Od bieli przez błekit, granat, zieleń do czerni. Struktura i kolorystyka włóczki są bardzo ciekawe, komin jest elastyczny. Nadaje się dla dziecka od 1,5 roku - średnica 19,5cm, wysokość 15 cm.Tak prezentuje się na Hani:)


Niestety z pozostałymi kominami nie było tak lekko, bo modele odmówili współpracy...

Następny komin to dzieło Ani.
Powstał z pomieszania włóczki niebieskiej i zielonej - dość żywe kolory ładnie się ze sobą komponują.
Szerokośc komina - 23,5 cm, wysokość - 16. Jest elastyczny, dobry dla dziecka około 3 letniego.
Zielono - niebieski komin Ani na Ignasiu:)

EDIT: 28.07

Można też licytować komplet: czapka + komin, równiez spod drutów Ani.
Komplet z włóczki niegryzącej o żywych kolorach. Czapeczka ma doszyty szydełkowy kwiatek. Całośc na dziecko od około roku do półtora. Dokładne wymiary podam w najbliższym czasie.

CENA WYWOŁAWCZA KOMINÓW TO 20 ZŁOTYCH.
CENA WYWOŁAWACZA KOMPLETU TO 30 ZŁOTYC.

START 27 LIPCA KONIEC 3 SIERPNIA


Włóczkowa bransoleta z drewnianym guzikiem - wełna + alpaca.
Aukcja bransolety zaczyna się dziś i potrwa do 5 SIERPNIA.
CENA WYWOŁAWCZA 10 ZŁOTYCH.

Guzik może się trochę różnić.


Zapraszamy też na FB Szymonka <KLIK>Anjamit