Ekonomicznie= Ekologicznie- konkurs

Ekonomia z ekologią idą w parze i mimo, że dla wielu osób ekologiczne rozwiązania są nadal tylko przereklamowanym trendem, to dla mnie jest pewien sposób na życie. Ważne dla mnie jest to, żeby swoje przekonania przekazać też Hani.
Chcę żeby wiedziała, że przyrodę należy szanować, że nie wolno śmiecić, marnować jedzenia, wody ani energii...

Dlatego też wraz z marką Bosch zapraszam do wspólnej zabawy, do której inspiracją stał się film Tajemnice Zielonego Królestwa oraz proekologiczne rozwiązania zastosowane w sprzętach Bosch.Hania, co prawda jest za mała by wynieść cokolwiek z obejrzenia filmu, a przede wszystkim by cokolwiek zrozumieć, czy w ogóle go obejrzeć. Nie mniej jednak polecam Tajemnice Zielonego Królestwa starszym dzieciom, no i rodzicom. Wszak w każdym z nas ukryte jest dziecko;) 

Na zachętę linkuję trailer:) Sama jeszcze nie widziałam, bo przy ostatnim urwaniu głowy wszelakie rozrywki zeszły na dalszy plan, ale co się odwlecze, to nie uciecze:) A jako, że jestem fanką różnych animacji, to Tajemnice... z pewnością obejrzę:)

http://m.youtube.com/my_history#/watch?v=t4ADpJehapg (nie mogę na iPadzie podlinkować bezpośrednio z YT, więc podaę sam link)

A treaz najważniejsze - zasady konkursu.

Waszym zadaniem będzie napisanie w komentarzach kilku słów lub zdań o tym jak najskuteczniej nauczyć swoje dziecko energooszczędności. 

Nagrodzonych zostanie 5 najciekawszych odpowiedzi, za które w zamian otrzymacie takie oto zestawy:W skład każdego zestawu wchodzi piankowy miecz, tarcza, hełm oraz kubek, który można samodzielnie pomalować - a zatem wszystko czego potrzebuje Młody obrońca Zielonego Królestwa:)

Zabawa trwa tydzień, czyli od dziś - 12.06 do 18.06
Wyniki ogłoszone zostaną 21 czerwca.

Do zabawy można dołączyć także na facebookowym profilu marki Bosch
Kliknięcie w powyższe logo przeniesie Was w odpowiednie miejsce.
To co? 
Zaczynamy?
Kto pierwszy zdradzi nam swoją tajemnicę na nauczenie dziecka energooszczędności?
Jestem ciekawa Waszych pomysłów.